Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet KASAYA GİT

Kredi Kartı ile Ödeme

KULLANIM ŞARTLARI

 

Sipariş ve Ödeme İşlemi :


Öncelikle bir Alışveriş Listenizi oluşturmalısınız. Listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen altında bulunan (Sepete Ekle) butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Alışverişinizi bitirdikten sonra sayfanın sol tarafında bulunan (Kasaya Git) butonuna tıklayınız.

 

Sitemize üye iseniz hesabınızla ilgili bilgilerinizi (e-posta adresi, şifre) giriniz. Eğer hesabınız yoksa oluşturmak için e-mail adresinizi girin.

 

Özet-Giriş-Adres-Nakliye-Ödeme aşamaları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Her aşamada gerekli bilgileri girip bir sonraki aşamaya geçeceksiniz. Her sayfanın başında ve sayfa içinde gerekli açıklamaları bulunuyor.


Son aşamada, kargo tutarı ve ödemeniz gereken toplam tutarı görerek ödeme şeklinizi (Kredi Kartı veya  Banka Havalesi) seçtikten sonra siparişinize onay vereceksiniz.


Kredi Kartı ile ödeme şeklini seçtiğiniz takdirde sistem otomatik olarak İş Bankası Sanal Pos vasıtasıyla kredi kartı ödeme işlemini gerçekleştirecektir. Tüm bankaların Visa ve Mastercard kredi kartları ile tek çekim olarak işlem yapabilirsiniz.


Banka Havalesi ile ödeme şeklini seçtiğiniz takdirde, banka tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir. Siparişiniz ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra  gönderilecektir.

 

Banka adı : T.İş Bankası

Banka Şubesi : Çarşı/Kadıköy

Şube kodu : 1187

Hesap nosu : 1360165

TR IBAN nosu : TR93 0006 4000 0011 1871 3601 65


Fiyatlarımıza Kitaplar için %8 KDV,

CD ve DVD için %18 KDV dahildir.

Ürün Teslimi :


Teslimat belirttiğiniz adrese kargo yoluyla yapılmaktadır. Toplam tutarı 50 TL ye kadar siparişleriniz için kargo ücreti alıcıya aittir. Toplam tutarı 50 TL den fazla olan siparişlerinizde ise kargo ücreti firmamıza aittir. Teslimat süresi : ödemesi saat 14:00'a kadar yapılan siparişler için, şehir içi 2 gün, şehirlerarası ise 3 gündür.

İade Garantisi :


rfs.com.tr 'den edindiğiniz tüm kitapların iade garantisi vardır.

Postada oluşabilecek yıpranmaya veya baskıdan dolayı arızalı sayılan (sayfa eksikliği, baskı hataları vb.) kitaplar için, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da yer alan tüm haklara sahipsiniz. Kitabınızda burada tanımlanan türden bir üretim hatası ile karşılaştığınızda 15 gün içerisinde rfs.com.tr 'a başvurmanız yeterlidir. İade nedenini belirterek arızalı ürünü bize MNG KARGO ile göndermeniz halinde (gönderim ücretiniz yayınevimizce ödenecektir) yeni ürünü elimizde bulunması koşuluyla en seri şekilde adresinize gönderilecek ve gidiş dönüş kargo ücretleri rfs.com.tr tarafından karşılanacaktır.

  

Sipariş iptali :


· Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz,  0216 346 34 50 nolu telefonumuza, 0212 347 42 08 nolu faksımıza veya bu konu ile ilgili info@rfs.com.tr adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.

· Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.


Alışverişle ilgili genel konular :


18 yaşından küçük kişiler sitemize üye olamazlar ve rfs.com.tr'den alışveriş yapamazlar.

rfs.com.tr 'den kredi kartı, (Visa, MasterCard) banka havalesi ve EFT ödemesi ile alışveriş yapılabilir. 7 gün içinde havalesi yapılmayan banka havalesi ve EFT ödemeli siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz zamandır.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@rfs.com.tr e-posta gönderebilirsiniz ve 0216-346 34 50 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini tam anlamıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0 216 347 42 08 numaralı telefona fakslanıp durum info@rfs.com.tr'ye bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. rfs.com.tr, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

Lütfen Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

Kredi kartı bilgileriniz güvenlik açısından sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

rfs.com.tr 'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.