Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet KASAYA GİT

Kredi Kartı ile Ödeme

ORIENT EXPRESS
MASAL YAZMA YARIŞMASI
SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Katılımın yüksek olduğu yarışmada ödül kazananlar:

Masal Yarışması (İLKOKUL)

  • Birinci: Uzaylı Dostum Tilo'ya Kulak Verin(Tiber Oktar - Şişli Terakki İlkokulu/İstanbul)
    Öğretmeni: Evşen Akalın Unan
  • İkinci: Şeffaf Balık İnci (Yağmur Barandır - Yönder Koleji/İzmir)
    Öğretmeni: Esra Rençperoğlu
  • Üçüncü: Çikolata Şelalesi (Baturalp Çam - Bahçeşehir Okulları/Florya İstanbul)
    Öğretmeni: Neriman Öztürk

Masal Yarışması (ORTAOKUL)

  • Birinci: Yürek Sesi(Ömer Rutkay Gündüz - Ted AliAğa Koleji/İzmir)
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • İkinci: Aliye'nin Hayali (Yağmur Erşan - Ted AliAğa Koleji/İzmir)
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Üçüncü: Minikistan (Rüya Özgen - Ted AliAğa Koleji/İzmir)
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu

ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ ALANLAR

  • Uzaylı Dostum Tilo'ya Kulak Verin - Tiber Oktar (Şişli Terakki İlkokulu / İstanbul)
  • Yürek Sesi - Ömer Rutkay Gündüz(Ted AliAğa Koleji/İzmir)

BAŞARI BELGESİ ALANLAR

  • Şeffaf Balık İnci - Yağmur Barandır - Yönder Koleji/İzmir)
  • Aliye'nin Hayali - Yağmur Erşan - Ted AliAğa Koleji/İzmir)
  • Çikolata Şelalesi - Baturalp Çam - Bahçeşehir Okulları/Florya İstanbul)
  • Minikistan - Rüya Özgen - Ted AliAğa Koleji/İzmir)

KATILIM BELGESİ ALANLAR

  • Nilsu Çok - Devler mi Batı Bu Köyü
    Öğretmeni: Özlem Akyüz Güngör
  • Doğukan Bayhan - Neşeli Maymuş
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Seden Yemişçioğlu - Silus'taki Elmaslı Kupa
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Zülküf Efe Tanrıkulu - Yaşam
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Eylül Sındırgılıoğlu - Mevsimlerin Yarışı
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Meltem Karataş - Yüksek Duvarlar
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Selin Yazıcıoğlu - Sonsuzluk İksiri
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Ekin Avcı< - Baktığını Patlatan Kız/span>
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Irmak Ünsal - İki Krallık
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Ada Derin Karakahya - Lanetli Şato
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Yiğit Piroğlu - Sevgi
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Nisa Ay - Orman Halkı ve Kurnaz Tilki
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Kaan Mayatürk - Mutlu Köy'ün Kralı Bir Sevgi Masalı
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Uğur Kurul - Rainbow
    Öğretmeni: Sibel Çelik
  • Berinay Erim - İyi Bir Dost
    Öğretmeni: Banu Kıroğlu
  • Fikret Deniz Tomak - Noel Baba ve Kitap Kahramanlarıyla Eve Yolculuk
    Öğretmeni: Tuğba Yalçın
  • Derin Kural - Ağaç ve Kanarya
    Öğretmeni: Tuğba Yalçın
  • İlay Siner - Gece Macerası
    Öğretmeni: Tuğba Yalçın
  • Nehir Baca - Hokus Pokus Tepesi
    Öğretmeni: Gülnaz Karadağ Kaçar
  • Selin Gürdal - Çalışma Büyüsü
  • İlay Çelebi - Bencil Aslan ve Hayvanların Kardeşliği
    Öğretmeni: Ceren Yetim
  • Ömer Casım Özkan - Hayvanların Şakası
    Öğretmeni: Ceren Yetim
  • Mehmet Erk Sarıhasanoğlu - Yavru Köpekler
    Öğretmeni: Ceren Yetim
  • Işık Atmaca - Dev Fasulyeler... Nasıl Bu Kadar Çabuk Büyüdüler
    Öğretmeni: Ceren Yetim
  • Ada Alan - Balıkçı ile Altın Balık
    Öğretmeni: Ceren Yetim
  • Ayşe İpek Akçınar - Minik Kapkek
    Öğretmeni: Ceren Yetim
  • Arda Aslandağ - Maceradan Maceraya
    Öğretmeni: Dilek Kahveci